top of page
Screen Shot 2022-04-28 at 22.30.18.png

Hülya Erbeyli ile

İÇ ERGEN 

Yaşamda Başarı Eğitimi 

Online Eğitim

 • Kendini aynı hataları yaparken mi buluyorsun?

 • Yetersizlik ve değersizlik duygusunu sıkça hissederek geri mi çekiliyorsun?

 • Sınırlarını belirlemekte zorlanıyor, alanının ihlal edildiğini hissediyor veya yalnız mı kalıyorsun? 

​Bu sorulardan en az birinin cevabı evet ise bu eğitim senin için...

Screen Shot 2022-04-29 at 06_edited.png

Lider Eğitmen

Hülya Erbeyli

Londra başta olmak üzere pek çok ülkede eğitim, seminer  veren Hülya Erbeyli İÇ ERGEN Yaşamda Başarı Eğitimi ile Beyin Akademi de...

İnsanın bütünsel doğasını ve potansiyelini anlamaya yönelik çıktığı yolculukta, liderlik ve  koçluk becerilerini, metafizik, tantra, rahim bilgeliği, aydınlanmış kalbin uyanışı, meditasyonlar, iç çocuk ve iç ergen konuları ile bütünleştirmiştir.  Kendine özgü yöntemleri ile pek çok bireysel ve grup eğitim deneyimi bulunmaktadır. Öğrenmeye ve paylaşmaya olan tutkusu ile tüm bu çalışmalarını uluslararası platforma taşımış halen Londra başta olmak üzere pek çok ülkede eğitim, seminer ve uygulamalarına devam etmektedir.

Eğitimin Önemi 

 • Ergenlik dönemi, yaşam enerjimizin zirve yaptığı, aktifleşen hormonlarla birlikte bedenimizde değişimlerin oluşmaya başladığı ve yetişkinlikle çocukluk arasındaki geçişi oluşturan köprü yıllarıdır. Dış dünya ile tanıştığımız, hayallerin sınır tanımadığı, her alanda fikirler oluşturmaya başladığımız, farklı deneyimleri arzu ettiğimiz, yetişkin yaşamamımızın ana kararlarını adığımız yerdir ergenlik yılları. 

 • Ancak yaşamımızın ana kararlarını aldığımız bu dönemde; bireyin kendi özünden gelen hediyeleri desteklemek yerine, ayıplar, günahlar, elalam ne derler ve namus meseleleleri ile aile, toplum ve dinler ergen üzerinde baskı ve kontrol oluşturarak kendi özgür ruhuyla olan bağını kopartmaktadır. 

 • Kendi özgür ruhuyla bağı kopartılan ergen, öğretilen şartlanmışlıklarla yaşamaya başlar ve kendine ait duygularını dondurur, kendini farklı bağımlılıklarla hissizleştirir veya aşırı öfke ve isyan ile beraber ruhunun sesini engellemeyi öğrenir. Varoluş ile olan ilişkisi zayıflar, sonuç olarak ilişkilerinde, kariyerinde ve yaşamının her alanında varoluş amacını unutur ve potansiyelini tam olarak kullanamaz hale gelir. 

Bu çalışmada amacımız; kendi gelişim sürecimizi gözden geçirerek, içimizde yaşamaya devam eden ergen ile bağ kurmak, kısır döngülerimizi kırmak ve yaşamımızda kariyer, iş, ilişki ve bolluk alanlarında dönüşüm yaratmaktır

Programın Kapsamı:

 • İç ergen kavramı

 • Ergen dönemindeki koşullanmaların yaşamımıza etkileri 

 • İçimizdeki ergen ile iletişim yöntemleri

 • Daha başarılı ve tatminkar bir yaşam için içimdeki ergen ile bağ kurma

 • İç ergen ile bağ kurma meditasyonu 

bottom of page